Nawigacja

Szczepan Ścibior

Nazwisko

Ścibior

Imiona

Szczepan

Stopień wojskowy

pułkownik

Pseudonim

nd.

Odznaczenia

Krzyż Srebrny Orderu Virtuti Militari, 3 razy Krzyż Walecznych, Order Krzyża Grunwaldu III klasy,

Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski IV klasy.

Data i miejsce urodzenia

13.12.1903 r.  w Uniejowie

Data i miejsce śmierci

07.08.1952 r. w więzieniu przy ul. Rakowieckiej w Warszawie

Przynależność do organizacji wojskowych

nd.

Data i miejsce aresztowania

09.08.1951 r. w Dęblinie

Sąd

Najwyższy Sąd Wojskowy w Warszawie

Skład sędziowski

Przewodniczący składu płk Piotr Parzeniecki

Data skazania na śmierć

13.05.1952 r.

Data i miejsce odnalezienia

2017 r. Cmentarz Powązki Wojskowe Kwatera Ł

Data identyfikacji

04.10.2018 r.

do góry